Włosy odporne na stylizacje

Dla wielu kobiet ułożenie włosów w wymarzoną fryzurkę to nie lada wyzwanie, a zdarza się też tak, że po długiej godzinie walki z własną czupryną, włosy opadają i tracą fason, nawet, jeśli użyłyśmy ton lakieru dla podtrzymania fryzury.

Fryzury na zimę i wiosnę

Najnowsza kolekcja Farouk Systems to unikalna kombinacja technik strzyżenia, stylizacji i koloryzacji włosów. Wyraziste barwy i ekstrawaganckie cięcia – wszystko to znalazło ujście w propozycjach, jakie styliści Farouk Systems przygotowali na zimę 2009/2010 i wiosnę 2010. Oto kolekcja fryzur Horizon.

Sposoby na cieńkie włosy

Cienkie włosy, które po związaniu dają kucyk grubości ołówka, to zmora wielu kobiet. Najczęściej problem ten dotyka blondynki. Ich włosy są delikatniejsze i bardziej wrażliwe na niekorzystne czynniki. Nie bez znaczenia są także uwarunkowania genetyczne. I choć natury nie oszukamy, to możemy zrobić wiele, aby nasze włosy stały się prawdziwą…

Proste czy kręcone?

Wybór pomiędzy włosami prostymi a kręconymi często stanowi nie lada wyzwanie. Bywa, że właścicielki niesfornych loczków chciałyby mieć idealnie proste włosy, natomiast kobiety z włosami prostymi marzą o burzy loków na głowie. Jakie fryzury królują tej jesieni?

Łupież, jak depresja… powraca jesienią

Jesień, ech… Romantycznie i nostalgicznie. Pod nogi lecą kolorowe liście, krajobraz zachęca do spacerów, a na kołnierzu nowego, modnego płaszcza połowa Polaków znajduje dużo mniej romantyczny objaw jesieni w postaci białych płatków, choć to jeszcze nie śnieg. I tutaj oddajmy głos Skibie: „ Czy Ty wiesz, że masz łupież, Łupież,…

Sposoby na błyszczące włosy

Każda kobieta marzy o pięknych, gęstych i zdrowo wyglądających włosach. Pragniemy spacerować środkiem ulicy potrząsając głową i kolekcjonować zachwycone spojrzenia mijanych mężczyzn. Co jednak zrobić, kiedy nasze włosy wyglądają mało atrakcyjnie, są pozbawione koloru i bez połysku?

Odważne kolory i wyraziste cięcia układane wiatrem

Wyraziste kolory dla indywidualistek oraz stonowane odcienie dla bardziej zachowawczych kobiet. Do tego agresywne cięcia z ciężką grzywką lub strzyżenia lekkie i zwiewne. Po lecie włosy będą wymagały regeneracji. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych warto także zadbać o dobrą koloryzację i atrakcyjne strzyżenie.

Przyczyny wypadania włosów u kobiet

Jak powszechnie wiadomo, kobiety są bardzo mocno uczulone na punkcie urody i bardzo ważny jest dla nich wygląd zewnętrzny. Jednym z najważniejszych elementów kobiecego wyglądu zewnętrznego jest fryzura, dlatego bardzo nieprzyjemnymi stają się sytuacje, kiedy stojąc przed lustrem stwierdzamy, że zaczynają wypadać nam włosy.

Jak uzyskać piękny skręt loków

Wraca moda na efektowne, romantyczne fale, ale nie każda kobieta została obdarowana przez naturę pięknym skrętem. Na szczęście można wykonać loki w domu, trzeba tylko pamiętać o podstawowych zasadach, aby stylizacja utrzymała się na długo.

Metody walki z łupieżem

Uroda jest jedną z najważniejszych spraw dla kobiet. Nikt tak jak kobiety nie przykłada takiej wagi do wyglądu zewnętrznego. Ubiór, makijaż, włosy – tym elementom kobiety poświęcają najwięcej uwagi. Najważniejszym z nich są chyba włosy. To one w głównej mierze przyciągają uwagę mężczyzn.

Długie czy krótkie włosy

Modne fryzury, które będą królowały na wybiegach projektantów, to przede wszystkim uczesania z długich włosów, ale panie o krótkiej fryzurce również znajdą coś dla siebie. Hitem tego lata będzie przede wszystkim warkocz. Im dłuższy tym lepszy. Wariacji na jego temat jest naprawdę dużo i nie musi on wcale wyglądać jak…

Jak chronić włosy przed słońcem?

Kobiece włosy są bardzo ważnym elementem urody. Kobiety bardzo dużą wagę przykładają do ułożenia odpowiedniej fryzury oraz stanu włosów. Istnieje wiele metod pielęgnacji włosów. Należy pamiętać, że lepiej zapobiegać chorobom, zniszczeniu i wypadaniu włosów niż leczyć te dolegliwości. Jednym z ważnych elementów zapobiegania jest ochrona włosów przed słońcem.

Zimowe włosy

Oto zimowy program przetrwania dla włosów, które pod czapką tracą na urodzie. Przyduszone pod czapką włosy stają się u nasady oklapnięte, a naelektryzowane końce fruwają w różne strony. Bez czapki chodzić się jednak nie da. I to nie tylko ze względu na zatoki ale i dlatego, by nie zaszkodzić włosom.

Włosy

Piękne i zadbane włosy są ozdobą każdej kobiety. Nie jest ważne czy są długie czy krótkie blond, rude czy czarne, jeśli są zdrowe i fachowo ostrzyżone nadają charakteru całej postaci.Niestety bardzo często się zdarza, iż włosy zaczynają chorować i wtedy tracą połysk nie chcą się układać, zaczynają wypadać. Może być…