Biżuteria i jej etniczne piękno

Eliza Nadacy | Biżuteria
Biżuteria i jej etniczne piękno

Każda kobieta ceni sobie piękno, a wygląd jest swego rodzaju wizytówką. Oczywiście sam wygląd to nie wszystko, ale która kobieta nie lubi czuć się dobrze we własnej skórze? No właśnie. Jednak samo dbanie o siebie to nie wszystko – warto pamiętać o dodatkach, które dobierane w zależności od sytuacji mogą dodać jeszcze większego uroku. Biżuteria jest taką wisienką na korcie, która podkreśla piękno każdej z nas.

Trzeba przyznać, że biżuteria etniczna należy do jednej z najpiękniejszych. Dzięki użyciu kolorowych kamieni, monet, metalowych medalioników, dzwoneczków, a nawet kolorowych koralików biżuteria posiada nie tylko ciekawy wygląd, głębokie kolory, ale można ją też dopasować do kobiecego stroju.

W zależności od okazji oraz charakteru można dobrać pasującą biżuterie. Na co dzień idealnie nadadzą się stonowane i delikatne rzeczy, np. takie jak etniczne bransoletki na rzemieniu, bransoletki z muszelkami, kolczyki boho. Jeśli planujemy poszaleć ze znajomymi to możemy spokojnie ubrać nieco bardziej szalone rzeczy. Tutaj w zależności od okazji i stroju mamy bardzo duże pole do popisu – bransoletki z charmsami, afgańska bransoleta z dzwoneczkami, kolczyki Kuczi, naszyjniki Kuczi.W przypadku tancerek orientalnych biżuteria odgrywa istotną rolę - podkreśla ruch, a w połączeniu ze strojem i muzyką wprowadza widza w odpowiedni klimat. Tutaj przepych związany z biżuterią jest postrzegany w nieco inny sposób niż w życiu codziennym.

Etniczna biżuteria wygląda oszałamiająco nie tylko na żywo, ale również i na zdjęciach. Postanowiła to potwierdzić utalentowana Edyta Sieluk, która nie dość, że jest genialnym fotografem to jeszcze samodzielnie wykonuje imponujące makijaże. Myślę, że co do tego nie trzeba nikogo przekonywać – wystarczy obejrzeć jej prace.

Wykonana sesja zdjęciowa, która oprócz piękna modelek, którymi są Karolina Byrska oraz Katarzyna Kiślowa, ciekawej aranżacji, a także niebanalnemu makijażowi przedstawia etniczną biżuterię ukazując to co w niej najważniejsze – urok i wyjątkowość. Jak widać na poniższych zdjęciach warto zdobić swoje ciało etniczną biżuterią.


Przyjaciele Piekiełka
Artom.Audio
Szkoła Tańca Hamsa
Galeria Oławska

© Piekielko.com